Terenowe punkty pomocy społecznej

Bieruń Nowy

Joanna Wądrzyk

poniedziałek 7.30 – 11.00 oraz 14.00 – 17.00
wtorek 7.30 – 11.00 oraz 14.00-15.30
środa 7.30 – 11.00 oraz 14.00-15.30
czwartek 7.30-11.00 oraz 14.00-15.30
piątek 7.30 – 14.00 – dyżur

Rejon: ulice: Wawelska, interwencje w środowiskach.

Praca z rodzinami i osobami w kryzysie oraz osobami dotkniętymi przemocą w oparciu o procedurę ‘‘Niebieskiej Karty” – Bieruń Stary i Bieruń Nowy.


Magdalena Lieber

poniedziałek 7.30 – 11.00 oraz 14.00 – 17.00
wtorek, czwartek 7.30-11.00 oraz 14.00 -15.30
środa – 7.30 – 15.30 dyżur
piątek 7.30 – 10.00 oraz 13.00 – 14.00

Rejon: ulice: Barbórki, Bohaterów Westerplatte, Działkowców, Dyrdy, Granitowa, Groblana, Jedwabna, Kościelna, Krupnicza, Lipcowa, Majowa, Mielęckiego, Nadbrzeżna, Niedługa, Ofiar Oświęcimskich, Ogrodowa, Powstańców Śląskich, Porąbek, Promienna, Prywatna, Przecznica, Przyjaźni, Równoległa, Sadowa, Słowików, Skowronków, Sośnica, Św. Kingi, Św. Barbary Starowiślana, Tatarakowa, Zarzyna, Żywiczna, interwencje w środowiskach.

 

Aneta Petrykowska

poniedziałek 7.30 – 17.00
wtorek 7.30 – 15.30 – dyżur
środa, czwartek 7.30-11.00 oraz 14.00 – 15.30
piątek 7.30 – 10.00 i 13.00-14.00

Rejon: ulice: Bazaltowa, Bażantów, Bijasowicka, Bociania, Bogusławskiego, Budzyńskiej, Dąbrówki, Diamentowa, Dolomitowa, Grafitowa, Jedwabna, Jagiełły, Jastrzębia, Kamienna, Kolonia Leśna, Korfantego, Kossaka, Kosynierów, Krzemowa, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Kwarcowa, Letnia, Marglowa, Marmurowa, Mieszka I, Nasypowa, Patriotów, Piaskowcowa, Piastowska, Poprzeczna, Pszenna, Remizowa, Satynowa, Skalna, Sokolska, Solecka, Soplicy, Sucharskiego, Szafirowa, Wapienna, Warszawska, Węglowa, Wiosenna, Wiślana, Zabrzeg, Zuchowa.

Bieruń Stary

 

Klaudia Połeć

poniedziałek 7.30 – 11.00 i 14.00 – 17.00
wtorek, 7.30 – 11.00 i 14.00 – 15.30
środa 7.30 – 15.30 dyżur w MOPS Bieruń Nowy
czwartek 7.30 – 11.00 i 14.00 – 15.30
piątek 7.30 – 10.00 i 13.00 – 14.00

Rejon: ulice: Bursztynowa, Homera, Księżycowa, Mikołaja, Oświęcimska Perłowa, Rędzinna, Romera, Rubinowa, Solidarności, Solskiego, Sowińskiego, Spacerowa, Sportowa.


Gabriela Bednorz

poniedziałek 7.30 – 11.00 i 14.00 – 17.00
wtorek, środa 7.30 – 11.00 i 14.00 – 15.30
czwartek 7.30 – 15.30 dyżur w MOPS Bieruń Nowy
piątek 7.30 – 10.00 i 13.00 – 14.00

Rejon: ulice: ul. Barańcowa, Baryki, Bojszowska, Borowinowa, Bratków, Brzozowa, Chabrowa, Dębowa, Dojazdowa, Domy Polne, Ekonomiczna, J. Fałata, Gajowa, Gołysowa, Grzybowa, Hejnałowa, Jana, Jodłowa, Kamieniczna, Klasztorna, Kadłubowa, Kocyndra, Kolejowa, Konarskiego, Kopańska, Królikowskiego Aleksandra, Kryształowa, Krzysztofa Kolumba, Ks. Kudery, Kusocińskiego, Krótka, Krakowska (od Św. Walentego w kierunku Bierunia Nowego), Latochy, Leśna, Lędzińska, Licealna, Lokalna, Łowiecka, Łysinowa, Marcina, Macieja, Miła, Mleczna, Myśliwska, Modrzewiowa, Narcyzów, Okrężna, Onufrego, Osiedle Wygoda, Peryferyjna, Pilnikowa,  Polna, Potokowa, Poziomkowa, Ratuszowa, Rycerska, Rynek Schillera, Sekretna, Skrzetuskiego, Skrajna, Słoneczna, Słowiańska, Sosnowa, Spiżowa, Staromłyńska, Świerczyniecka, Świerklowa, Szlaku Solnego, Szarych Szeregów, Szostka, Szybowa, Szynowa, Szymanowskiego, Tęczowa, Torowa, Turyńska, Turystyczna, Wita, Wodna, Wrześniowa, Wrzosowa, Wspólna, Za Kopcem, Żwirki i Wigury.


Barbara Dębowska

poniedziałek 7.30 – 17.00 – dyżur w MOPS Bieruń Nowy
wtorek, środa, czwartek 7.30-11.00 oraz 14.00 – 15.30
piątek 7.30 – 10.00 i 13.00-14.00

Rejon: ulice: : Adama, Andrzeja, Chemików, Jana Spyry, Jerzego, Kopcowa, Krakowska, (od Św. Walentego do Rynku), Macierzyńskiego, Plac Nobla, Słowackiego, Trochy Jana, Wylotowa, Zdrowia.


Powrót do góry