Terenowe punkty pomocy społecznej

Bieruń Nowy

 

Joanna Wądrzyk

poniedziałek 7.30 – 11.00 oraz 14.00 – 17.00
wtorek, środka, czwartek 7.30 – 11.00 oraz 14.00-15.30
piątek 7.30 – 14.00 – dyżur

Rejon

ulice: Wawelska, interwencje w środowiskach.

Praca z rodzinami i osobami w kryzysie oraz osobami dotkniętymi przemocą w oparciu o procedurę ‘‘Niebieskiej Karty” – Bieruń Stary i Bieruń Nowy.

Barbara Badowska

poniedziałek 7.30 – 15.30 – dyżur
wtorek, środa, czwartek 7.30-11.00 oraz 14.00 – 15.30
piątek 7.30 – 10.00 i 13.00-14.00

Rejon

ulice: Bazaltowa, Bażantów, Bijasowicka, Bociania, Bogusławskiego, Budzyńskiej, Dąbrówki, Diamentowa, Dolomitowa, Grafitowa, Granitowa, Jedwabna, Jagiełły, Jastrzębia, Kamienna, Klubowa, Kolonia Leśna, Korfantego, Kossaka, Kosynierów, Krzemowa, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Kwarcowa, Letnia, Marglowa, Marmurowa, Mieszka I, Nasypowa, Patriotów, Piaskowcowa, Piastowska, Poprzeczna, Pszenna, Remizowa, Satynowa, Skalna, Sokolska, Solecka, Soplicy, Sucharskiego, Szafirowa, Wapienna, Wiosenna, Wiślana, Zabrzeg, Zuchowa, interwencje w środowiskach.

Dagmara Kiełbowska

poniedziałek 7.30 – 11.00 oraz 14.00 – 17.00
wtorek, środa 7.30 – 11.00 oraz 14.00-15.30
czwartek – dyżur
piątek 7.30 – 10.00 oraz 13.00-14.00

Rejon

ulice: Barbórki, Bohaterów Westerplatte, Działkowców, Dyrdy, Gościnna, Groblana, Jedwabna, Kościelna, Krupnicza, Lipcowa, Majowa, Mielęckiego, Nadbrzeżna, Na Zarzynie, Niedługa, Ofiar Oświęcimskich, Ogrodowa, Powstańców Śląskich, Pogodna, Porąbek, Promienna, Prywatna, Przecznica, Przyjaźni, Równoległa, Sadowa, Skowronków, Słowików, Sośnica, Starowiślana, Św. Barbary, Św. Kingi, Tatarakowa, Warszawska, Węglowa, Zarzyna, Żywiczna, interwencje w środowiskach.

 

Bieruń Stary

 

Barbara Dębowska

poniedziałek 7.30 – 11.00 i 14.00 – 17.00
wtorek 7.30 – 15.30 – dyżur w MOPS Bieruń Nowy,

środa, czwartek 7.30-11.00 oraz 14.00 – 15.30
piątek 7.30 – 10.00 i 13.00-14.00

Rejon

ulice: Adama, Andrzeja, Chemików, Jana Spyry, Jerzego, Kopcowa, Krakowska, (od Św. Walentego do Rynku), Macierzyńskiego, Plac Nobla, Słowackiego, Trochy Jana, Wylotowa, Zdrowia.

Klaudia Połeć

poniedziałek 7.30 – 11.00 i 14.00 – 17.00
wtorek, 7.30 – 11.00 i 14.00 – 15.30
środa 7.30 – 15.30 dyżur w MOPS Bieruń Nowy
czwartek 7.30 – 11.00 i 14.00 – 15.30
piątek 7.30 – 10.00 i 13.00 – 14.00

Rejon

ulice: Bursztynowa, Homera, Księżycowa, Mikołaja, Oświęcimska, Perłowa, Rędzinna, Romera, Rubinowa, Solidarności, Solskiego, Sowińskiego, Spacerowa, Sportowa.

Gabriela Bednorz

poniedziałek 7.30 – 11.00 i 14.00 – 17.00
wtorek, środa, czwartek 7.30 – 11.00 i 14.00 – 15.30
piątek 7.30 – 15.30 – dyżur w MOPS Bieruń Nowy

Rejon

ulice: Barańcowa, Baryki, Bojszowska, Borowinowa, Bratków, Brzozowa, Chabrowa, Dębowa, Dojazdowa, Domy Polne, Ekonomiczna, J. Fałata, Gajowa, Gołysowa, Grzybowa, Hejnałowa, Jana, Jodłowa, Kamieniczna, Klasztorna, Kadłubowa, Kocyndra, Kolejowa, Konarskiego, Kopańska, Królikowskiego Aleksandra, Kryształowa, Krzysztofa Kolumba, Ks. Kudery, Kusocińskiego, Krótka, Krakowska (od Św. Walentego w kierunku Bierunia Nowego), Latochy, Leśna, Lędzińska, Licealna, Lokalna, Łowiecka, Łysinowa, Marcina, Macieja, Miła, Mleczna, Myśliwska, Modrzewiowa, Narcyzów, Okrężna, Onufrego, Osiedle Wygoda, Peryferyjna, Pilnikowa,  Polna, Potokowa, Poziomkowa, Ratuszowa, Rycerska, Rynek Schillera, Sekretna, Skrzetuskiego, Skrajna, Słoneczna, Słowiańska, Sosnowa, Spiżowa, Staromłyńska, Świerczyniecka, Świerklowa, Szlaku Solnego, Szarych Szeregów, Szostka, Szybowa, Szynowa, Szymanowskiego, Tęczowa, Torowa, Turyńska, Turystyczna, Wita, Wodna, Wrześniowa, Wrzosowa, Wspólna, Za Kopcem, Żwirki i Wigury.

Powrót do góry